Суниця з вершками (зелений чай)

Зелений ароматизований чай "Суниця з вершками" на основі китайського чаю "Храм неба" з великим вмістом ягід і пелюсток квітів суниці.

Смак і аромат

Чай дивує вершковою м’якістю та ніжністю запашних ягід, а також казковим смаком із дитинства. У ньому вишукано поєднуються класичний смак зеленого чаю та легкість ягідно-вершкового коктейлю. 

Чайний мікс “Суниця з вершками” має яскравий, але водночас ненав’язливий фруктово-квітковий аромат, в якому також можна відчути ледь помітні ноти меду та м’яти. Цукати ягід надають смаку напою насичені рослинні тони природною кислинкою. Пелюстки квітів суниці доповнюють смак збору солодкими нотами.

Корисні властивості

Цей оригінальний чайний мікс містить багатий комплекс вітамінів і мінералів. Він сприяє очищенню організму, зміцнює імунітет, допомагає відновити сили та душевну рівновагу після напруженого робочого дня. Чайна сировина оброблена таким чином, що кожен компонент максимально утримує всі свої корисності, а “віддає” їх лише при заварюванні. При вживанні чайного напою "Суниця з вершками" покращується діяльність органів травлення та прискорюється обмін речовин.

 Заварювання

Перший спосіб: заварку – 1 ч. л. сухого чаю – додаємо у заварник ємністю 250-300 мл. Заливаємо гарячою водою 70-80°С, настоюємо 2-3 хвилини.

Другий спосіб: на порцію – чайна ложка чаю на 350 мл і ще одна додаткова – на чайник. Час заварювання: 2-3 хвилини при температурі 95°C. Особливі умови: заварювати 2-3 рази.

 З чим смакує

Чай “Суниця з вершками” гармонує з домашньою солодкою випічкою.

Категорія: