Святкова Феєрія

Ароматизований зелений чайний мікс, що містить білий чай, пелюстки нагідок, цукати полуниці та екстракти екзотичних фруктів. Покращує травлення та добре втамовує спрагу.

Смак і аромат

Під час заварювання чаю “Святкова феєрія” навколо з’являється тонкий, приємний фруктово-квітковий аромат, який миттєво наповнює собою простір. Завдяки тому, що чай ароматизований екстрактами полуниці та екзотичних фруктів, він має насичений смак із ледь відчутною гірчинкою. Аромат свіжої полуниці та солодкий післясмак його витончено підкреслюють.

Корисні властивості

Фруктовий аромат чаю покращує настрій, а сама “Святкова феєрія” забезпечує бадьорістю на цілий день. Саме за це шанувальники культури чаювання відносять цей чай до ранкових або денних композицій.

 Заварювання

Для заварювання потрібен сухий прогрітий посуд ємністю 300 мл, кип’ячена вода температурою до 90-95°С, 1 ч.л. заварки. Настоювати варто не більше трьох хвилин, щоб гірчинка не стала домінуючою. Заварювати 1 раз.

 З чим смакує

Для повного розкриття смакових особливостей напою його варто поєднувати з легкими стравами. Сухофрукти та горіхи, м’який сир та біла риба будуть найбільш вдало підкреслювати смак зеленого чаю “Святкова феєрія”.

 

Категорія: