Святковий букет

Китайський елітний зв'язаний чай Святковий букет – справжній витвір чайного мистецтва. У повному обсязі оцінити його красу, аромат, смакові якості можна лише після заварювання. Проста кулька зв'язаного чаю у воді розкривається в напрочуд гарний букет, що складається з квіток хризантеми, жасмину та конюшини. До того ж кожна складова – це ще й джерело безлічі корисних речовин. Тому напій виходить не тільки смачним, ароматним та красивим, але й забезпечує лікувальний ефект.

У Китаї чай активно вживається не одне тисячоліття. Так як достовірно нікому не відома історія його походження, про цей продукт з'явилося багато легенд. Згідно однієї з них, пастухи помітили, що, з'ївши листя з чайного куща, тварини стають активними, бадьорими. Пробувати на смак листя вони, звичайно ж, не стали, а ось напій з них приготували. Він виявився не тільки смачним, але й цілющим.

Зв'язані чаї з'явилися набагато пізніше. Але це не заважає їм перебувати на піку популярності не один десяток років у різних країнах світу.

Склад

Святковий букет складається з молодого слабо ферментованого чайного листя з великим вмістом чайної нирки, квітів хризантеми, жасмину та конюшини.

Колір, аромат, смак

Настій золотистого кольору з легким ароматом, у якому явно відчуваються квіткові та медові нотки. Смак напою легкий, ніжний. У ньому добре відчуваються нотки жасмину, конюшини та хризантеми.

Корисні властивості

У чаї містяться мінерали, антиоксиданти та мікроелементи, що робить його лікувальним. Напій забезпечує низку позитивних ефектів, зокрема:

  • омолоджуючий;
  • тонізуючий;
  • підвищує імунітет;
  • антибактеріальний та протизапальний;
  • насичує організм вітамінами;
  • позитивно впливає на систему травлення;
  • покращує стан шкіри та волосся;
  • вгамовує спрагу.

Спосіб заварювання

Важливо використовувати скляний посуд. Ємність слід попередньо обдати окропом, після чого залити в неї 150 мл води, температура якої 85-95° С, і опустити туди бутон. Через 3-4 хвилини квітка розкриється повністю і можна розпочинати чаювання.

Особливі умови: заварювати можна до 4 разів.

Подаруйте собі дивовижний ніжний напій та отримайте насолоду від його надзвичайного смаку!

Категорія: