Таємне бажання

Чорний чай з пелюстками троянди, ароматизований шматочками манго та абрикоса.

Смак і аромат

Споживання чорного чаю із шматочками фруктів - це насолода солодкувато-ніжним, але водночас насиченим смаком напою, в якому відчутний фруктовий аромат органічно поєднується з рослинними рисами та вишуканими акцентами пелюсток троянди. За умови тривалого чаювання напій приховує приємні трав'яні ноти. Післясмак - свіжий довгий та без гіркоти.

Корисні властивості

Чай “Таємне бажання” має тонізуючу дію та допомагає знижувати рівень цукру в крові. Регулярне вживання напою сприяє покращенню обміну речовин та перешкоджає розвитку анемії, підтримуючи рівень гемоглобіну в нормі. Серед інших цілющих властивостей чаю “Таємне бажання“ - позитивний вплив на настрій.

Заварювання

Додавання до складу чаю натуральних компонентів з метою ароматизації дозволяє створити оригінальний смаковий букет. Аромати фруктів і пелюсток квітів “розкриваються” під час заварювання напою, даруючи поціновувачам задоволення відтінками та акцентами.

Для заварювання температура води має бути 95°C; посуд бажано приготувати сухий і теплий. Для чашки 350 мл буде достатньо 1 чайної ложки заварки. Настоювати 1 хвилину. Не рекомендується заварювати повторно.

Як краще смакує

Чай “Таємне бажання” добре поєднується з в’яленими томатами чері та з будь-якими десертами. Смакує з горіхами макадамія.

Категорія: