Тутті-Фрутті

Фруктова суміш "Тутті-Фрутті" з пелюсток каркаде, шматочків ананаса, манго, папайї, яблука, мускатного винограду.

Смак і аромат

Смачний і корисний фруктовий чай створений, щоб бути джерелом насолоди як для досвідчених поціновувачів чайного мистецтва, так і для тих, хто лише починає знайомство з чайним всесвітом. Настій із м’яким солодкуватим смаком та ледь помітною терпкістю прикрашають яскраві нотки екзотичних плодів. Фруктові складові міксу "Тутті-Фрутті" наділяють напій ніжним ароматом. Готовий чай має золотисто-манговий колір.

Користь для здоров’я

Напій, що містить достатню кількість вітамінів та корисних сполук, має оздоровчий вплив на організм. Щоденне вживання чаю, завареного з фруктової суміші "Тутті-Фрутті", покращує обмін речовин, сприяє налагодженню роботи ШКТ, спрощує протистояння втомі, депресії та поганому настрою.

Заварювання

Один із способів заварювання фруктових чаїв (сумішей) для порції: чайна ложка суміші на чашку 350 мл і ще одна додаткова – на чайник. Час заварювання: 5-6 хвилин при температурі 95°C. Особливі умови: заварювати один раз.

Як краще смакує

Чай "Тутті-Фрутті" можна вживати як у гарячому, так і в теплому та холодному вигляді, – у будь-якому разі він принесе користь. В холодну пору року напій зігріватиме, теплої пори – освіжатиме.

Категорія: