Весняна квітка

Купаж зеленого чаю «Весняна квітка» містить родзинки і розмаїття пелюсток: троянди, суниці, волошки, соняшника.

Смак і аромат

Зелений ароматизований чай «Весняна квітка» дарує насолоду протягом цілого року. Смакова композиція квіткових компонентів у поєднанні з високоякісним зеленим чаєм послідовно та гармонійно розкриває всі яскраво-ніжні складники, надаючи напою весняного аромату. Родзинки додають чайному міксу приємних солодкуватих нот. Насолоджуючись чаєм «Весняна квітка», легко відчути, як дихає заквітчане поле, оповите легким вітерцем.

Корисні властивості

Заварений напій варто пити для підвищення апетиту та для усунення тяжкості у шлунку після вживання жирної їжі. Чашка гарячого ароматного зеленого чаю «Весняна квітка» допоможе під час головного болю, підбадьорить зранку та надихне на початку робочого дня. Загалом напій м’яко тонізує, покращує настрій і допомагає позитивному сприйняттю життя.

Спосіб приготування

Щоб розкрити всю повноту смакових якостей чаю «Весняна квітка», варто залити заварку гарячою водою з температурою 95°С у розрахунку 1 чайна ложка заварки на 350 мл води. При заварюванні в чайнику додаємо ще одну ложку чаю. Час заварювання складає 2-3 хвилини. Особливі умови: заварювати 2-3 рази.

Як смакує краще

Напій добре смакуватиме як соло, так і у поєднанні з улюбленим десертом. Завдяки природно ароматизованому складу, його можна вживати і з цукром і без. Чудово поєднується з фруктовими тістечками.

Категорія: