Вишневий лікер

Суміш чорного і зеленого чаю з листям брусниці і шматочками вишні. Має виражений вишневий смак і аромат.

Смак і аромат

В основі купажу – чорний і зелений чай у витриманих пропорціях, а цукати вишні та рослинна нота сушеного листя брусниці надають композиційному чаю “Вишневий лікер” оригінального м’якого смаку.  Вишуканий вишневий аромат напою поєднується з трав’яними нюансами, післясмак має легку кислинку.

Корисні властивості

Складові інгредієнти чаю “Вишневий лікер (композиційний)” містять вітаміни С і Е, що робить напій затребуваним під час лікування застуди у період респіраторних захворювань. Вітамін А допомагає покращити зір та живить шкіру.

Регулярне споживання чаю “Вишневий лікер (композиційний)” за наявності щоденних фізичних та розумових навантажень дозволяє швидко відновлювати енергійність та тримати рівень гемоглобіну на належному рівні. Листя брусниці мають антибактеріальні та протинабрякові властивості.

Чай "Вишневий лікер (композиційний)" можна також застосовувати як допоміжний засіб під час відмови від паління: вміст сушеної вишні сприяє послабленню нікотинової залежності.

Заварювання

Перед заварюванням посуд варто прогріти окропом та висушити. Один із способів заварювання, що зберігає оригінальний смак чаю: на порцію – чайна ложка заварки на чашку 350 мл, і ще одна – на чайник. Час заварювання: 2-3 хв, вода – температури 95°С.

З чим смакує краще 

Якщо розглядати напій “Вишневий лікер (композиційний)” як приємну альтернативу класичним чаям, у першій половині дня з ним смакуватимуть як корисний сніданок, так і бутерброди, солодощі та фруктово–горіхові суміші.

Категорія: