З Днем Народження

Зелений чай, ароматизований екстрактами нектарину, чорної смородини та екзотичних фруктів, розкриває всю повноту смаку з перших хвилин заварювання. Враховуючи смакові особливості чайного збору та їх поєднання з оздоровчими властивостями, купаж «З днем народження» буде гідною прикрасою святкових заходів.

Смак і аромат

Вміст лимонної трави, пелюсток соняшнику та шматочків алое додає смаку свіжості та легкого рослинного аромату. Чайну композицію довершують ноти лісових ягід та екзотичних фруктів. Пелюстки соняшника надають кольору готового напою золотавого відтінку.

Особливий склад

Оздоровчі властивості чаю поєднуються з вишуканими смаковими відтінками, завдяки цьому купаж «З днем народження» можна презентувати імениннику в якості подарунку. Чай надає бадьорості при підвищеній розумовій та фізичній активності, має розслаблюючу та заспокійливу дію та, разом з тим, допомагає сконцентрувати увагу. Тонізуючі властивості напою допоможуть підтримувати енергійність протягом всього дня.

Заварювання

Один із способів заварювання зеленого ароматизованого чаю на порцію: чайна ложка чаю на 350 мл і ще одна додаткова – на чайник.
Час заварювання: 2-3 хвилини при температурі 95°C.
Особливі умови: заварювати 2-3 рази.

Святкове поєднання

Під час святкування чай «З днем народження» можна подавати у супроводі десертів. Для щоденного чаювання пасуватимуть і тістечка, і млинці, і запіканки. За умови додавання меду, – буде достатньо 1/2 чайної ложки, – сам напій стане чудовим десертом!

Категорія: