Золотий Маріголд

Чорний елітний зв'язаний чай Золотий Маріголд із китайської провінції Джзедзян при заварюванні розпускається чудовим букетом із квітів лілії та амаранту.

Квітучий чай – дивовижне, чарівне видовище, яке розкриває традиційне чаювання зовсім з іншого боку. Зв'язаний чай – винахід Піднебесної. Хтось стверджує, що йому близько тисячі років, інші кажуть, що його створили зовсім недавно. Але в наш час цей унікальний твір чайного мистецтва набув широкої популярності практично у всіх країнах світу.

Цей продукт створюється вручну. Сировиною для нього виступають довгі чайні пагони – дощові флеші. Свою назву вони отримали не випадково. Збирають їх лише у сезон дощів. Обробка відбувається у день збору. Слабо ферментовані флеші сушать в умовах не високої температури. Після цього листя сортується, зв'язується в пучки, а в середину поміщаються квітки.

Зв'язаний чай навіть у своїй батьківщині коштує досить дорого. На ціноутворення впливає високоякісна сировина та непроста робота майстрів. У Китаї його підносять у подарунок або традиційно заварюють у особливих випадках.

Склад

Золотий Маріголд виготовляють із листя чайного дерева та квіток лілії та амаранту.

Колір, аромат, смак

Настій має золотистий прозорий колір із особливим квітковим, трохи пряним ароматом та характерним для чорного чаю смаком із ніжними квітковими нотками.

Корисні властивості

Дивовижний квітучий чай має цілющий вплив на організм:

  • підвищує імунітет;
  • покращує обмін речовин;
  • знімає втому та напругу;
  • усуває головний біль;
  • сприяє лікуванню аденоми, геморою, хвороб печінки;
  • сприяє лікуванню анемії та авітамінозу;
  • допомагає позбутися ожиріння;
  • позитивно впливає на роботу травної та судинної систем.

Спосіб заварювання

Важливо використовувати скляний посуд. Ємність слід попередньо обдати окропом, після чого залити в неї 150 мл води, температура якої 85-95° С, і опустити туди бутон. Через 3-4 хвилини квітка розкриється повністю і можна розпочинати чаювання.

Особливі умови: заварювати можна до 4 разів.

Подаруйте собі дивовижний ніжний напій та отримайте насолоду від його надзвичайного смаку!