Дарджилінг Маргаретс Хоуп, FTGFOP

Один із найкращих та рідкісних сортів чаю з Індії. Має у своєму складі підвищений вміст чайної бруньки та лише молодий чайний лист.

“Дарджилінг Маргаретс Хоуп” є одним із найдорожчих чайних сортів. Під час збору врожаю ретельно відбираються лише верхні листочки з брунькою. Далі сировина піддається подальшому зів'яленню: при цьому чай рівномірно розкладається в ємностях, через які пропускають холодні і гарячі потоки повітря. Потім всі зів'ялені чайні листки скручують за допомогою спеціальних ролерів.

Смак і аромат

В готовому чайному напої гармонійно поєднуються солодкий квітковий аромат, природна терпкість та легка гірчинка. Трохи пізніше додаються нотки спецій і карамелі. Легкі фруктові ноти наповнюють собою приємний солодкий післясмак. 

Корисні властивості

Напій стимулює мозкову діяльність, покращує пам'ять, підвищує кмітливість та стимулює кровообіг. Також серед переваг: зігріваюча дія, нормалізація травлення, тонізуючий вплив на організм.

Заварювання

Перш, ніж покласти заварку в чайник, прогріваємо посуд гарячою водою. Потім поміщаємо в нього 2 чайні ложки сухої суміші заварки та додаємо 180 мл води з температурою 95°C. Необхідний час для настоювання складає 3-4 хвилини. В результаті отримуємо смачний напій червоно-коричневого або темно-коричневого кольору. 

До чаю

Незалежно від того, буде це шарлотка з яблуками чи пиріжки з бездріжджового тіста з начинкою з капусти, класичний чорний чай “Дарджилінг Маргаретс Хоуп” демонструватиме високі смакові якості та даруватиме насолоду.

Категорія: