Дикий Шен Пуер Юннань

Одним із найцінніших пуерів є зелений дикий пуер. Ферментація цього чаю здійснюється природним шляхом. Сировину збирають у китайській провінції Юннань, у її лісистій високогірній частині. Головною особливістю території вважаються сприятливі екологічні умови. Листя збирається у певний час виключно зі старих дерев. Вважається, що від віку дерева залежить вишуканість смаку чаю.

Згідно з результатами досліджень, дійсно в листі, зібраному з багаторічних чайних дерев вміст екстрактів значно вищий, а позитивна дія напою на організм людини більш виражена.

Вважається, що камфорні дерева, які ростуть поруч із дикими чайними деревами, передають чайним листям свій аромат. У зв'язку з цим чимало колекціонерів вважають ознакою дикого дерева наявність у листі товстих прожилок із камфорним ароматом.

Технологія виготовлення Шен-Пуера (зеленого) традиційна. Протягом кількох років відбувається визрівання листочків природним чином. При цьому додаткове оброблення не здійснюється.

Склад

Листя старих чайних дерев, що пройшли природну ферментацію.

Колір, аромат, смак

Настій напівпрозорий, світлий із жовтуватим відтінком і м'яким, трохи терпким, солодкуватим фруктовим ароматом із нотками сушеної груші. Смак благородний, насичений з невеликою кислинкою і ледь вловимим солодким післясмаком. Також, у смаку та ароматі чаю чути нотки сухофруктів, серпанку, меду та зелені.

Корисні властивості

Шен Пуер, як і всі чаї з Китаю, має низку цілющих властивостей:

  • очищувальну дію;
  • сприяє покращенню травлення;
  • знижує стрес;
  • сприяє зниженню ваги;
  • допомагає знизити рівень холестерину;
  • надає загальнозміцнюючу дію на організм;
  • має тонізуючу дію.

Спосіб заварювання

Як і будь-який пуер для заварювання цього чаю знадобиться вода, температура якої 90-95°С. 1 чайна ложка листа заливається 200 мл води. Перед заварюванням чайний лист рекомендується промити, щоб він зміг повністю розкритися та передати свій неповторний аромат та смак.

Кількість заварювань 5-6.

Порадуйте себе чашкою елітного китайського чаю – подаруйте собі гарний настрій та бадьорість на весь день!

Категорія: